Lumekoristus katuselt

Lumekoristus katuselt on talve saabudes töö, millega puutuvad kokku enamus majaomanikke, seda hoolimata katuse tüübist või kaldest. Katusele kogunenud lumevaip avaldab katusekonstruktsioonidele ohtlikult tugevat survet ning lumesula saabudes võib tekkida oht räästa alt läbi liikuvatele inimestele ja parkivatele autodele. Pool meetrit märga lund kaalub kuni 30-kraadisel katusel keskmiselt 160 kilo ruutmeetri kohta. Ehk siis 150 ruutmeetrisele katusele avaldab survet 24 tonnine raskus. See on mitu keskmist traktorit sinu katusel!

Ilmade soojenedes sulaveest tekkivad niiskuskahjud rikuvad hoonekonstruktsioone. Olukorras, kus kortermajade sulaveele ei ole ehitatud korralikku äravoolu, tekivad viimaste korruste kodudel veekahjustused.

Lumekoristus katuselt tuleks usaldada inimestele, kellel on kogemused, vastav turvavarustus ja kvalifikatsioon. Tuginedes kogemustele julgeme väita, et peamised defektid katustel on tekkinud seetõttu, et katuse hoolduse/lumekoristuse ajal on rikutud katusekatet. Usalda lumekoristus katuselt Sunluna meeskonnale! Lumekoristus katuselt meeskonna kontakt: 56 636 540 või toomas@sunluna.ee

“Õigeaegne lumekoristus katuselt tagab ohutuse ja hingerahu!”
“Riiklikud järelvalve asutused võivad määrata trahvi kuni 2000 euro ulatuses juriidilisele isikule, kuna iga majaomaniku kohustus on puhastada majakatused ja räästad lumest ja jääst!”

Vastavalt vajadusele paigaldame kõnniteedele ja majade ümbrusesse ohutustõkked ja -lindid. Vajadusel kasutame erinevaid renditavaid tõstukeid.
Jääpurikate eemaldamine ja lumekoristus katustelt – 24h ööpäevas. Sõlmime ka hoolduslepinguid.

Lumekoristus katuselt hind – lamekatustelt 15 eur/tund ja viilkatuselt 18 eur/tund. Võime kokku leppida ka ruutmeetri hinna.

Jääpurikate eemaldamine

Jääpurikad viitavad katusealuse ebapiisavale soojustusele. Lumi sulab läbi katuse väljunud soojuse tagajärjel ning veena mööda katust alla valgudes moodustuvad ohtlikud jääpurikad.

Küsi hinnapakkumist

Loosis osalemise tingimused

 1. Sunluna Trade OÜ (edaspidi korraldaja) “Nurgakivi katusepesukampaania” (edaspidi: kampaania) loosimises osalevad Isikud (edaspidi: osalejad), kes avaldavad selleks soovi, täites kuni 3.06.18 (k.a.) veebilehel www.sunluna.ee/nurgakivi loosis osalemise vormi.
 2. Kampaania auhind on 1 tasuta eramaja katuse värvimine. Eramaja peab asuma Eesti piires.
 3. Loosimine toimub 4.06.18. Korraldaja teavitab osalejat võidust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast loosimist e-posti või telefoni teel vastavalt andmetele, mis on sisestatud osaleja poolt loosis osalemise vormi.
 4. Võitjate nimed avaldatakse pärast loosimist ka siinsamas lehel ning Monier OÜ Facebooi lehel ning nendega võetakse ühendust nende endi poolt sisestatud kontaktandmete teel.
 5. Auhinna võitja loositakse välja juhuslikkuse põhimõttel kasutades selleks spetsiaalselt mõeldud veebipõhist tööriista.
 6. Kampaanias osaleja kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 7. Kampaanias osaleja poolt Kampaania tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt edastatud kontaktandmetel jmt), mis ei ole tingitud kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osalejate auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 8. Juhul, kui kampaania võitja ei kontakteeru korraldajaga 14 kalendripäeva jooksul peale võiduteate saatmist, on korraldajal õigus võidu väljastamisest keelduda.
 9. Kampaania käigus loositud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Sunluna Trade OÜ otsusel.
 10. Sunluna Trade OÜ ei levita kampaania käigus kogutud andmeid kolmandatele osapooltele ja lähtub isikuandmete käsitlemisel kehtivast seadusandlusest.
 11. Kampaania võitja ei saa olla Sunluna Trade OÜ ega Monier OÜ töötaja. Juhul kui Sunluna Trade OÜ ja/ või Monier OÜ töötaja on siiski kampaanias osalemise soovi avaldanud ja tema nimi võitjana välja loositakse, korraldatakse uus loosimine.
 12. Lisainfot kampaania kohta saab aadressilt info@sunluna.ee.