Kivikatuse värvimine

Kivikatuse värvimine

Kivikatus on tugev ja vastupidav materjal, kuid aastast aastasse pleegitab seda päike ja mõjutab niiskuskoormus.  Kivikatuse pinnakattetööde tegemiseks on hea aeg siis, kui katus on umbes 10-15 aastat vana. Selleks ajaks on kivi pind muutunud karedaks.

Ajaga tekib kivikatuse pinnale sammal, mis tekitab katusekividesse mikrolõhesid, kuhu koguneb niiskus. Talvel niiskus poorides jäätub, mis põhjustab katusekivide murenemist ning purunemist.

Kivikatuse värvimine vähendab sambla tekkimist, kuna värv katab kinni tekkinud mikrolõhed, katuse pind jääb sile ja läikiv. Sellisele pinnale ei saa ka sammal oma juuri ajada, ehk siis omanik hoiab kokku aega ja raha sambla eemaldamiselt.

Palju maksab kivikatuse  värvimine?

Kivikatuse värvimine maksab sõltuvalt katuse suurusest ja värvimise tingimustest 10-25 eur/m2. Hind sisaldab värvi, puhastusaineid, katusepinna survepesu, samblatõrjet ja kahe värvikihi pealekandmist.

Küsi hinnapakkumist

Loosis osalemise tingimused

  1. Sunluna Trade OÜ (edaspidi korraldaja) “Nurgakivi katusepesukampaania” (edaspidi: kampaania) loosimises osalevad Isikud (edaspidi: osalejad), kes avaldavad selleks soovi, täites kuni 3.06.18 (k.a.) veebilehel www.sunluna.ee/nurgakivi loosis osalemise vormi.
  2. Kampaania auhind on 1 tasuta eramaja katuse värvimine. Eramaja peab asuma Eesti piires.
  3. Loosimine toimub 4.06.18. Korraldaja teavitab osalejat võidust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast loosimist e-posti või telefoni teel vastavalt andmetele, mis on sisestatud osaleja poolt loosis osalemise vormi.
  4. Võitjate nimed avaldatakse pärast loosimist ka siinsamas lehel ning Monier OÜ Facebooi lehel ning nendega võetakse ühendust nende endi poolt sisestatud kontaktandmete teel.
  5. Auhinna võitja loositakse välja juhuslikkuse põhimõttel kasutades selleks spetsiaalselt mõeldud veebipõhist tööriista.
  6. Kampaanias osaleja kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
  7. Kampaanias osaleja poolt Kampaania tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt edastatud kontaktandmetel jmt), mis ei ole tingitud kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osalejate auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
  8. Juhul, kui kampaania võitja ei kontakteeru korraldajaga 14 kalendripäeva jooksul peale võiduteate saatmist, on korraldajal õigus võidu väljastamisest keelduda.
  9. Kampaania käigus loositud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Sunluna Trade OÜ otsusel.
  10. Sunluna Trade OÜ ei levita kampaania käigus kogutud andmeid kolmandatele osapooltele ja lähtub isikuandmete käsitlemisel kehtivast seadusandlusest.
  11. Kampaania võitja ei saa olla Sunluna Trade OÜ ega Monier OÜ töötaja. Juhul kui Sunluna Trade OÜ ja/ või Monier OÜ töötaja on siiski kampaanias osalemise soovi avaldanud ja tema nimi võitjana välja loositakse, korraldatakse uus loosimine.
  12. Lisainfot kampaania kohta saab aadressilt info@sunluna.ee.