Vana plekk-katuse värvimine

Vana plekk-katuse värvimine

Eelmise sajandi esimeses pooles kasutati Eestis katusekattena rohkelt inglise plekki Brand Swastika(pildid), mis oli väga hea kvaliteediga ja paksemad, kui tänapäeval paigaldatavad katuseplekid. Eesti linnades on alles tuhanded katused, mida katavad eestiaegseid plekid. Reeglina on need katused mõned korrad juba üle värvitud, kohati on tekkinud rooste, paljud on üleni roostes. Kindlasti ei ole nende pealmisel poolel alles kaitsvat tsingikihti.

Selliste katuste puhul tuleks hinnata olemasoleva korrosiooni ulatust ja katuse konstruktsioonide seisukorda. Juhul, kui lähima paarikümne aasta jooksul katuse rekonstrueerimist kavas ei ole, ja te soovite,

et Teie vana ja väsinud katuseplekk kestaks veel aastakümneid, soovitame kaaluda katusepleki värvimist UV ja korrosioonikaitset sisaldava värviga.

Isegi kui katus on täna suures osas roostes, pikendab kaitsev värvikiht selle eluiga vähemalt poole võrra. Veel ei ole hilja värvida! Eestiaegne plekk on paksem ja kui roosteauke ei ole veel tekkinud, siis võtke meiega kindlasti ühendust ja me tuleme hindame katuse seisukorda.

Kui kaua püsib värv katusel?

 Sarnaselt uuematele tsingitud katustele anname ka vanemate ja roostes katuste värvimisele 10 aastase garantii koos hoolduslepinguga.

Palju maksab vanema katuse värvimine?

Vanema plekk-katuse värvimine maksab sõltuvalt katuse suurusest, värvi valikust ja värvimise tingimustest 11-20 eur/m2. Hind sisaldab värvi, puhastusained, katusepinna survepesu ja kahe värvikihi pealekandmist. Meie värvide valikus on kahekomponentsed värvid. Hinnapakkumiste võtmisel soovitame välistada teenuse pakkujad, kes kasutavad ühekomponentseid alküüdvärve.

Küsi hinnapakkumist

Loosis osalemise tingimused

 1. Sunluna Trade OÜ (edaspidi korraldaja) “Nurgakivi katusepesukampaania” (edaspidi: kampaania) loosimises osalevad Isikud (edaspidi: osalejad), kes avaldavad selleks soovi, täites kuni 3.06.18 (k.a.) veebilehel www.sunluna.ee/nurgakivi loosis osalemise vormi.
 2. Kampaania auhind on 1 tasuta eramaja katuse värvimine. Eramaja peab asuma Eesti piires.
 3. Loosimine toimub 4.06.18. Korraldaja teavitab osalejat võidust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast loosimist e-posti või telefoni teel vastavalt andmetele, mis on sisestatud osaleja poolt loosis osalemise vormi.
 4. Võitjate nimed avaldatakse pärast loosimist ka siinsamas lehel ning Monier OÜ Facebooi lehel ning nendega võetakse ühendust nende endi poolt sisestatud kontaktandmete teel.
 5. Auhinna võitja loositakse välja juhuslikkuse põhimõttel kasutades selleks spetsiaalselt mõeldud veebipõhist tööriista.
 6. Kampaanias osaleja kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 7. Kampaanias osaleja poolt Kampaania tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt edastatud kontaktandmetel jmt), mis ei ole tingitud kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osalejate auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 8. Juhul, kui kampaania võitja ei kontakteeru korraldajaga 14 kalendripäeva jooksul peale võiduteate saatmist, on korraldajal õigus võidu väljastamisest keelduda.
 9. Kampaania käigus loositud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Sunluna Trade OÜ otsusel.
 10. Sunluna Trade OÜ ei levita kampaania käigus kogutud andmeid kolmandatele osapooltele ja lähtub isikuandmete käsitlemisel kehtivast seadusandlusest.
 11. Kampaania võitja ei saa olla Sunluna Trade OÜ ega Monier OÜ töötaja. Juhul kui Sunluna Trade OÜ ja/ või Monier OÜ töötaja on siiski kampaanias osalemise soovi avaldanud ja tema nimi võitjana välja loositakse, korraldatakse uus loosimine.
 12. Lisainfot kampaania kohta saab aadressilt info@sunluna.ee.