Eterniitkatuse värvimine

Eestis ringi sõites näeme tuhandeid eterniitkatuseid, mis paigaldatud mitukümmend aastat tagasi, mõnede all on isegi hästi säilinud vana laastukatus.  Majaomanikud, kes on visuaalsel vaatlusel leidnud, et eterniitkatuse eluiga võib olla ümber saamas, pöörduvad reeglina katusepaigaldajate poole.  Vähem teatakse, et eterniitkatuse värvimine pikendab selle eluiga ja võib kokkuvõttes omanikule paremini sobida.

Eterniitkatuse värvimine koosneb neljast etapist:

– olukorra hindamine: värvida või vahetada

– katuse survepesu/samblatõrje

– parandustööd(augud, praod, mõrad, plaatide vahetus, korstnate ja ventilatsiooniavade ühenduskohtade tihendamine)

– katuse värvimine (2 kihti)

Eterniitkatuse värvimine tasub ette võtta juhul, kui on veendutud, et see ei ole muutunud liialt hapraks. Survepesul ei tohiks eralduda ohtralt väiksemaid eterniiditükke ja katusel peab olema võimalik, plaate kahjustamata, kõndida.

Värvitud katus annab vähemalt 10 aastaks kindlustunde, et see katus veel läbi sadama ei hakka, lisaks muutub kogu maja välisilme värskemaks.

Palju maksab eterniitkatuse  värvimine?

Eterniitkatuse värvimine maksab sõltuvalt katuse suurusest ja värvimise tingimustest 12-15 eur/m2. Hind sisaldab värvi, puhastusaineid, samblatõrjet, survepesu ja kahe värvikihi pealekandmist.

Küsi hinnapakkumist

Loosis osalemise tingimused

 1. Sunluna Trade OÜ (edaspidi korraldaja) “Nurgakivi katusepesukampaania” (edaspidi: kampaania) loosimises osalevad Isikud (edaspidi: osalejad), kes avaldavad selleks soovi, täites kuni 3.06.18 (k.a.) veebilehel www.sunluna.ee/nurgakivi loosis osalemise vormi.
 2. Kampaania auhind on 1 tasuta eramaja katuse värvimine. Eramaja peab asuma Eesti piires.
 3. Loosimine toimub 4.06.18. Korraldaja teavitab osalejat võidust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast loosimist e-posti või telefoni teel vastavalt andmetele, mis on sisestatud osaleja poolt loosis osalemise vormi.
 4. Võitjate nimed avaldatakse pärast loosimist ka siinsamas lehel ning Monier OÜ Facebooi lehel ning nendega võetakse ühendust nende endi poolt sisestatud kontaktandmete teel.
 5. Auhinna võitja loositakse välja juhuslikkuse põhimõttel kasutades selleks spetsiaalselt mõeldud veebipõhist tööriista.
 6. Kampaanias osaleja kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 7. Kampaanias osaleja poolt Kampaania tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt edastatud kontaktandmetel jmt), mis ei ole tingitud kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osalejate auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 8. Juhul, kui kampaania võitja ei kontakteeru korraldajaga 14 kalendripäeva jooksul peale võiduteate saatmist, on korraldajal õigus võidu väljastamisest keelduda.
 9. Kampaania käigus loositud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Sunluna Trade OÜ otsusel.
 10. Sunluna Trade OÜ ei levita kampaania käigus kogutud andmeid kolmandatele osapooltele ja lähtub isikuandmete käsitlemisel kehtivast seadusandlusest.
 11. Kampaania võitja ei saa olla Sunluna Trade OÜ ega Monier OÜ töötaja. Juhul kui Sunluna Trade OÜ ja/ või Monier OÜ töötaja on siiski kampaanias osalemise soovi avaldanud ja tema nimi võitjana välja loositakse, korraldatakse uus loosimine.
 12. Lisainfot kampaania kohta saab aadressilt info@sunluna.ee.