Katusesillad, katuseredelid ja lumetõkked

Katuseredeli paigaldamine

Müüme ja paigaldame katusesildasid, katuseredeleid ja lumetõkkeid.

Majaomanik peab hoolitsema selle eest, et katusel liikumine oleks turvaline.

Tuleohutuse seadus §11 lg2 ütleb, et “ehitise valdaja peab võimaldama korstnapühkija juurdepääsu ahju, kamina või pliidi ning korstna ja ühenduslõõri puhastamiseks vajalikesse ruumidesse või ehitise osale ning tagama nendele juurdepääsuks vajalikud vahendid.”

Selleks kinnitatakse katusekattele katusesild ja/või katuseredel, mis lihtsustab katusel liikumist – pääsemist luugist korstnani, antennideni vms. Korstnapühkijad võivad käiguteede puudumisel keelduda korstent pühkida. Katusesild ja katuseredel lihtsustavad oluliselt ka lumekoristust katuselt

Katuseredeli paigaldamine väldib olukorda, kus korstnapühkijale tuleb appi kutsuda päästeamet(vt all oleval lingil uudist!).

http://parnu.postimees.ee/3909819/galerii-ja-video-korstnapuhkija-vajas-katuselt-alla-saamiseks-paastjate-abi

Telli katuseredeli paigaldamine koos vajalike tarvikutega meilt ja me garanteerime parima kvaliteedi ja hinna! Näiteks kolme meetrine katuseredel tsingitud katusele maksab koos paigaldamisega alates 145 eurot(lisandub käibemaks)

Katuseredeli paigaldamise meeskonna kontakt: 56 636 540 või toomas@sunluna.ee

Katusesilla paigaldamine

Tarnime katusesildasid otse tehasest. Lubame, et meie turvaliste ja kvaliteetsete katusesildade hind on parim Eestis! Näiteks, kui kahe korstna vaheline käigutee  või vahemaa katuseluugist korstnani on kolm meetrit, tuleb tsingitud katusesilla hind koos paigaldusega alates 150 eurot(lisandub käibemaks)

 

 

Küsi hinnapakkumist

Loosis osalemise tingimused

 1. Sunluna Trade OÜ (edaspidi korraldaja) “Nurgakivi katusepesukampaania” (edaspidi: kampaania) loosimises osalevad Isikud (edaspidi: osalejad), kes avaldavad selleks soovi, täites kuni 3.06.18 (k.a.) veebilehel www.sunluna.ee/nurgakivi loosis osalemise vormi.
 2. Kampaania auhind on 1 tasuta eramaja katuse värvimine. Eramaja peab asuma Eesti piires.
 3. Loosimine toimub 4.06.18. Korraldaja teavitab osalejat võidust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast loosimist e-posti või telefoni teel vastavalt andmetele, mis on sisestatud osaleja poolt loosis osalemise vormi.
 4. Võitjate nimed avaldatakse pärast loosimist ka siinsamas lehel ning Monier OÜ Facebooi lehel ning nendega võetakse ühendust nende endi poolt sisestatud kontaktandmete teel.
 5. Auhinna võitja loositakse välja juhuslikkuse põhimõttel kasutades selleks spetsiaalselt mõeldud veebipõhist tööriista.
 6. Kampaanias osaleja kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.
 7. Kampaanias osaleja poolt Kampaania tingimuste eiramise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaania Korraldajal ei õnnestu võitjaga kontakti saada tema poolt edastatud kontaktandmetel jmt), mis ei ole tingitud kampaania Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osalejate auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.
 8. Juhul, kui kampaania võitja ei kontakteeru korraldajaga 14 kalendripäeva jooksul peale võiduteate saatmist, on korraldajal õigus võidu väljastamisest keelduda.
 9. Kampaania käigus loositud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Sunluna Trade OÜ otsusel.
 10. Sunluna Trade OÜ ei levita kampaania käigus kogutud andmeid kolmandatele osapooltele ja lähtub isikuandmete käsitlemisel kehtivast seadusandlusest.
 11. Kampaania võitja ei saa olla Sunluna Trade OÜ ega Monier OÜ töötaja. Juhul kui Sunluna Trade OÜ ja/ või Monier OÜ töötaja on siiski kampaanias osalemise soovi avaldanud ja tema nimi võitjana välja loositakse, korraldatakse uus loosimine.
 12. Lisainfot kampaania kohta saab aadressilt info@sunluna.ee.