Katusesillad, katuseredelid ja lumetõkked

Katuseredeli paigaldamine

Müüme ja paigaldame katusesildasid, katuseredeleid ja lumetõkkeid.

Majaomanik peab hoolitsema selle eest, et katusel liikumine oleks turvaline.

Tuleohutuse seadus §11 lg2 ütleb, et “ehitise valdaja peab võimaldama korstnapühkija juurdepääsu ahju, kamina või pliidi ning korstna ja ühenduslõõri puhastamiseks vajalikesse ruumidesse või ehitise osale ning tagama nendele juurdepääsuks vajalikud vahendid.”

Selleks kinnitatakse katusekattele katusesild ja/või katuseredel, mis lihtsustab katusel liikumist – pääsemist luugist korstnani, antennideni vms. Korstnapühkijad võivad käiguteede puudumisel keelduda korstent pühkida. Katusesild ja katuseredel lihtsustavad oluliselt ka lumekoristust katuselt

Katuseredeli paigaldamine väldib olukorda, kus korstnapühkijale tuleb appi kutsuda päästeamet(vt all oleval lingil uudist!).

http://parnu.postimees.ee/3909819/galerii-ja-video-korstnapuhkija-vajas-katuselt-alla-saamiseks-paastjate-abi

Telli katuseredeli paigaldamine koos vajalike tarvikutega meilt ja me garanteerime parima kvaliteedi ja hinna! Näiteks kolme meetrine katuseredel tsingitud katusele maksab koos paigaldamisega alates 145 eurot(lisandub käibemaks)

Katuseredeli paigaldamise meeskonna kontakt: 56 636 540 või toomas@sunluna.ee

Katusesilla paigaldamine

Tarnime katusesildasid otse tehasest. Lubame, et meie turvaliste ja kvaliteetsete katusesildade hind on parim Eestis! Näiteks, kui kahe korstna vaheline käigutee  või vahemaa katuseluugist korstnani on kolm meetrit, tuleb tsingitud katusesilla hind koos paigaldusega alates 150 eurot(lisandub käibemaks)

 

 

Küsi hinnapakkumist